Reference

Prodejmopedů.cz

Pro firmu Esmax-moto.cz jsem vytvořil web, který slouží k podpoření prodeje mopedů mpKorado Supermaxi EFI 50.

Elektroinstalace Mazel

Zabezpečte.cz je web firmy, která se specializuje na zabezpečení objektů, instalace inteligentních domácností a montáže kamerových systémů.

E-shop 365shop.cz

E-shop firmy Střechona s.r.o. slouží k prodeji stavebnin, potřeb pro dům a zahradu a pracovního oblečení. E-shop je vytvořen ve spolupráci s Proweby.cz v systému WooCommerce.

E-shop Lumika Slavkov

Firma Lumika Slavkov vyrábí chlebíčky, jednohubky, obložené mísy a další lahůdky. Ve spolupráci s Proweby.cz jsme pro ni vytvořili nový e-shop na systému WooCommerce.

Makléřka Gabriela Červeňáková

Realitní makléřka Gabriela Červeňáková pracuje pod realitní kanceláří RE/MAX Alfa. Zabývá se prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze. Web jsem vytvořil ve spolupráci s Proweby.cz.

Tesařské konstrukce s.r.o.

Firma Tesařské konstrukce s.r.o. vyrábí dřevěné stavební systémy, zejména krovy, příhradové vazníky, zahradní stavby a garáže. Firma sídlí v Novém Městě na Moravě.

STOPR s.r.o.

Firma STOPR s.r.o. poskytuje dřevařské služby (pořez, výkup kulatiny, prodej dřeva) a lesnické služby (zalesňování, péče o les, těžba dřeva). Firma sídlí v Novém Městě na Moravě.

Realitní makléřka Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá pracuje pod realitní kanceláří RE/MAX Alfa. Zabývá se prodejem a pronájmem nemovitostí v Českém Brodě. Web jsem vytvořil ve spolupráci s Proweby.cz.

Esmax-moto.cz

E-shop se zbožím pro motorkáře nabízí helmy, rukavice, motorkářské oblečení nebo náhradní díly. Prodává také mopedy značky MP Korado. E-shop je postaven na systému WooCommerce.

Groborz & Partners

Advokátní kancelář Groborz & Partners sídlí v Brně a poskytuje služby v oblastech rodinného, občanského a trestního práva a věnuje se problematice domácího násilí.

Skloňovač

Vytvořil jsem nástroj na skloňování českých příjmení. Skloňovač vytváří 5. pád (oslovení) příjmení na základě souboru jazykových pravidel.

Eliška Krenarová

Interiérová architektka Ing. Eliška Krenarová navrhuje originální interiérů bytů, domů i firemních prostor. Její interiéry jsou ekologicky šetrné, využívá přírodní a recyklované materiály.

Projekční kancelář

Projekční kancelář Ing. Milana Pelikána ve Žďáře nad Sázavou zajišťuje projekční a inženýrskou činnost ve všech fázích výstavby budov.

Lokomoce

Lokomoce je tým odborníků, kteří vnímají pohyb jako základ zdraví. Učí děti, dospělé i seniory, jak se správně hýbat a předcházet tím zdravotním problémům.

Mgr. Věra Havlanová

Advokátka Mgr. Věra Havlanová působí v Brně a poskytuje advokátní služby v oblastech rodinného práva, práva nemovitostí, vymáhání pohledávek, korporátní agendy a trestního práva.

Klára Glajcová

Klára Glajcová (Kovářová) závodí, vystupuje a trénuje žáky v krasojízdě na kole. Vytvořil jsem pro ni dvojjazyčný web sloužící k prezentaci její činnosti.