Realizované projekty

MAS Bobrava

Redesign webu místní akční skupiny Bobrava.

Silver Spa Salon

Redesign webu kosmetického a wellness studia Silver Spa Salon a vytvoření prezentačních podstránek pro jednotlivé služby.

Byty Jahodnice

Web Byty Jahodnice slouží k prezentaci a podpoře prodeje bytů v pražské čtvrti Jahodnice. Vytvořeno ve spolupráci s Proweby.cz.

Kácení a ořezy stromů Trojanec

Prezentační web arboristy a stromolezce Jana Trojance. Vytvořeno ve spolupráci s Proweby.cz.

AK Krajčíková

Web pro prezentaci služeb advokátky zabývající se autorským právem. Vytvořeno ve spolupráci s Proweby.cz.

Kobylské vinařství Čačík

E-shop pro rodinné BIO vinařství Čačík. Vytvořeno ve spolupráci s Proweby.cz.

Úklidové služby

Web prezentující úklidové služby firmy Zeleň srdce Evropy, spol. s r.o.

AK Vrubel

Vytvořil jsem web pro prezentaci služeb brněnské advokátní kanceláře AK Vrubel. Web je připraven na vícejazyčnost.

RK Premia

Web pro teplickou realitní kancelář Premia jsme vytvořili ve spolupráci s Proweby.cz.

Květinářství Za kašnou

Web pro květinářství v Bučovicích jsme vytvořili ve spolupráci s Proweby.cz.

Realitní makléřka Martina Mareschová

Web pro realitní makléřku působící v Blansku jsme vytvořili ve spolupráci s Proweby.cz.

Realtor Prague

Vytvořil jsem vícejazyčný web pro realitní makléřku Alexandru Kurbanovu s množstvím podstránek. Web vytvořen ve spolupráci s Proweby.cz.

Stavebniny Milan Ouda

Jednoduchý web pro stavební firmu z Dambořic u Brna jsme vytvořili ve spolupráci s Proweby.cz.

Web pro makléře RE/MAX Alfa

Šablona webu je vytvořena tak, abychom ji mohli použít jako vzor pro weby jednotlivých makléřů, ale současně ji mohli libovolně rozšiřovat. Spolupráce s Proweby.cz.

Kavárna a bistro Monamy

Na základě grafického návrhu jsem nakódoval Wordpress šablonu pro kavárnu a bistro Monamy. Web jsem tvořil ve spolupráci s Mrkev.cz

Makléřka Helena Rezková

Web pro realitní makléřku Helenu Rezkovou jsme vytvořili ve spolupráci s Proweby.cz.

Jiří F. Damian

Osobní webové stránky spisovatele, skladatele a poutníka Jiřího Fadrného - Damiana.

Prodejmopedů.cz

Pro firmu Esmax-moto.cz jsem vytvořil web, který slouží k podpoření prodeje mopedů mpKorado Supermaxi EFI 50.

Elektroinstalace Mazel

Zabezpečte.cz je web firmy, která se specializuje na zabezpečení objektů, instalace inteligentních domácností a montáže kamerových systémů.

E-shop 365shop.cz

E-shop firmy Střechona s.r.o. slouží k prodeji stavebnin, potřeb pro dům a zahradu a pracovního oblečení. E-shop je vytvořen ve spolupráci s Proweby.cz v systému WooCommerce.

E-shop Lumika Slavkov

Firma Lumika Slavkov vyrábí chlebíčky, jednohubky, obložené mísy a další lahůdky. Ve spolupráci s Proweby.cz jsme pro ni vytvořili nový e-shop na systému WooCommerce.

Makléřka Gabriela Červeňáková

Realitní makléřka Gabriela Červeňáková pracuje pod realitní kanceláří RE/MAX Alfa. Zabývá se prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze. Web jsem vytvořil ve spolupráci s Proweby.cz.

Tesařské konstrukce s.r.o.

Firma Tesařské konstrukce s.r.o. vyrábí dřevěné stavební systémy, zejména krovy, příhradové vazníky, zahradní stavby a garáže. Firma sídlí v Novém Městě na Moravě.

STOPR s.r.o.

Firma STOPR s.r.o. poskytuje dřevařské služby (pořez, výkup kulatiny, prodej dřeva) a lesnické služby (zalesňování, péče o les, těžba dřeva). Firma sídlí v Novém Městě na Moravě.

Realitní makléřka Lucie Černá

Realitní makléřka Lucie Černá pracuje pod realitní kanceláří RE/MAX Alfa. Zabývá se prodejem a pronájmem nemovitostí v Českém Brodě. Web jsem vytvořil ve spolupráci s Proweby.cz.

Esmax-moto.cz

E-shop se zbožím pro motorkáře nabízí helmy, rukavice, motorkářské oblečení nebo náhradní díly. Prodává také mopedy značky MP Korado. E-shop je postaven na systému WooCommerce.

Groborz & Partners

Advokátní kancelář Groborz & Partners sídlí v Brně a poskytuje služby v oblastech rodinného, občanského a trestního práva a věnuje se problematice domácího násilí.

Skloňovač

Vytvořil jsem nástroj na skloňování českých příjmení. Skloňovač vytváří 5. pád (oslovení) příjmení na základě souboru jazykových pravidel.

Eliška Krenarová

Interiérová architektka Ing. Eliška Krenarová navrhuje originální interiérů bytů, domů i firemních prostor. Její interiéry jsou ekologicky šetrné, využívá přírodní a recyklované materiály.

Projekční kancelář

Projekční kancelář Ing. Milana Pelikána ve Žďáře nad Sázavou zajišťuje projekční a inženýrskou činnost ve všech fázích výstavby budov.

Lokomoce

Lokomoce je tým odborníků, kteří vnímají pohyb jako základ zdraví. Učí děti, dospělé i seniory, jak se správně hýbat a předcházet tím zdravotním problémům.

Mgr. Věra Havlanová

Advokátka Mgr. Věra Havlanová působí v Brně a poskytuje advokátní služby v oblastech rodinného práva, práva nemovitostí, vymáhání pohledávek, korporátní agendy a trestního práva.

Klára Glajcová

Klára Glajcová (Kovářová) závodí, vystupuje a trénuje žáky v krasojízdě na kole. Vytvořil jsem pro ni dvojjazyčný web sloužící k prezentaci její činnosti.